| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Toepassing | Plastic Fles, HUISDIERENflessen |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | 1.45*0.65*1.15 (m) |
| Kerncomponenten | Lager, Motor, Pomp, Toestel, PLC, drukvat |
| Vereiste arbeidskrachten | 1~2 exploitant |
| Het verwarmen tijd | 90-200 |
| Productnaam | De Slag van de HUISDIERENfles het Vormen Machine |
|---|---|
| Toepassing | Drankfles, Oliefles |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig Automatisch |
| de technische dienst | 24 hours/365-Dagen online |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Vormdikte | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Kerncomponenten | Motor, PLC |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 80kn |
| Schroefdiameter | 40mm |
| Machinestest | Verstrekt |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |
| Productmateriaal | aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |