| Schroefdiameter | 40 mm |
|---|---|
| Schroef L/D verhouding | 20.5:1 |
| Schroefsnelheid | 0-190 rpm |
| Theoretische injectiecapaciteit | 238 cm3 |
| Injectiedruk | 174 Mpa |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, Aangepaste 380v, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Toepassing | fles |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Schroefdiameter | 40mm |
|---|---|
| Schroefsnelheid | 0-190RPM |
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Injectiedruk | 174Mpa |
| Max. Hydraulische Druk | 140Kg/cm |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter | 38 mm |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Max.Bottle Hoogte (mm) | 330 mm |
| Max.Bottle Diameter (mm) | 100 mm |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter | 38 MM. |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Max.Bottle Hoogte (mm) | 330 mm |
| Max.Bottle Diameter (mm) | 100 mm |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| Vormontwerp | Volgens Klant ′ s Requirments |
| Vormwijziging | Volgens Klanten′ s Terugkoppeling |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| aangepast | aangepast |
| Output | 600bph |
|---|---|
| Vorm | 1 holte |
| voltage | Volgens Klantenverzoek |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| gewicht | 500KG |