| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| merk | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32PCS |
| Lichtbuis vermogen | 1.25kw |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
|---|---|
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Vormslag | 5501350mm |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Product | Huishoudenproduct, blazende vorm |
|---|---|
| Het vormleven | 250000-300000shots |
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Productnaam | I vorm van de liter de plastic slag, PP/PET/PE-van de de Flessenvorm van het Slagvoorvormen Vorm van |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Max. Productvolume | 12L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | DSB80-12L |
| HS CODE | 8477301000 |
| Slag het Vormen Type | Slag het Vormen Machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 2 liter |
| Koelwaterdruk | 0.5 tot en met 0,6 mpa |
| Waterverbruik | 30 l/min |
| Vormlevensduur | > 2,000,000 Cycli |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |
| Max. Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 70 Kn |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Pneumatisch | Festo van Duitsland of SMC van Japan |
| Schakelaar | Schneider van Franch |
| Productmateriaal | Staal, Aluminium |
|---|---|
| Product | Blazende Vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Het vormleven | 250000-300000shots |
| Holte | Enige Holte/Multiholte |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| garantie | 12 maanden |
| Verwerkt kunststof | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | nieuw |
| Slag het Vormen Type | Slag het Vormen Machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 2 liter |
| Koelwaterdruk | 0.5 tot en met 0,6 mpa |
| Waterverbruik | 30 l/min |
| Vormlevensduur | > 2,000,000 Cycli |