| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Schroefdiameter | 40mm |
|---|---|
| schroefsnelheid | 0-190RPM |
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Injectiedruk | 174Mpa |
| Max. Hydraulische Druk | 140Kg/cm |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Fles Volume ((ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Toepassing | fles |
| Toepasselijke industrieën | Werkplaatsen voor het repareren van machines |
| Kerncomponenten | Motor, PLC |
| Type | Stretch Pet Blow Moulding |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Output | 600BPH |
|---|---|
| Schimmel | 1 holte |
| Spanning | Op verzoek van de klant |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500 kg |