| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| LDistance tussen Bandbars | 510*510 mm |
|---|---|
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije vervangstukken, Gebiedsinstallatio |
| Schroefl/d Verhouding | 22.8 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 200 g/s |
| Klemkracht | 5300KN |
|---|---|
| Ruimte tussen Tie Bar | 830*800 mm |
| Schakelstrek | 840mm |
| Motorvermogen | 28+36kw |
| Schroefdiameter | 85mm |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | spuitgietmachine |
| Holte | Enkele holte\ Meerdere holtes |
| Schimmel leven | meer dan 1.000.000 keer |
| Productnaam | doppen, deksels, preforms, covers... |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Max. Productvolume | 5L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB70II |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |