| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Merknaam | Dawson |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Merknaam | Dawson |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 mm |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Toepassing | Plastic Fles, HUISDIERENflessen |
| Merknaam | Dawson |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 mm |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Gewicht (Kg) | 3500 kg |
| Merknaam | Dawson |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 mm |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Toepassing | Plastic Fles, HUISDIERENflessen |
| Merknaam | Dawson |
| Gewicht (kg) | 6 kg |
|---|---|
| De toepasselijke industrieën | Voedsel & de Winkels van de van het van de Drankfabriek, Voedsel & Drank, andere, L |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Kerncomponenten | Motor, Toestel, Motor, Versnellingsbak, Schroef |
| Uitwerperkracht (kN) | kN 70 |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |
| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |
|---|---|
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije vervangstukken, Gebiedsinstallatio |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 200 g/s |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |