| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Max.Bottle Hoogte | 140 mm |
| Max.Bottle Diameter | 300 mm |
| Flessenvolume | 250 ml |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| Merk | DAWSON |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32pcs |
| Lichte buismacht | 1.25KW |
| Naverkoopservice | Online ondersteuning |
|---|---|
| Naam van het product | Slag het Vormen Machine |
| Geschikte Fles | Drinkfles |
| Sleutelwoorden | Automatische Huisdieren Blazende Machine |
| Type | Automatische botte-Blazende Machines |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, Kunststof |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 20 mm |
| Flessenvolume (ml) | 800 ml |
| Toepassing | HUISDIERENfles, HUISDIERENkruiken |
| Merknaam | DAWSON |
| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| Merk | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32 STKS: |
| Lichtbuis vermogen | 1.25kw |
| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| merk | DAWSON |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32PCS |
| Lichtbuis vermogen | 1.25kw |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |