| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Schroefdiameter | 56 mm |
|---|---|
| Schotvolume (theoretisch) | 788 cm ³ |
| Geschoten gewicht | 709 g |
| Injectiedruk | Mpa 178 |
| Injectietarief | 210 g/s |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 630 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 600 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 543 |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |
|---|---|
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije vervangstukken, Gebiedsinstallatio |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 200 g/s |
| Classificatie van spuitgietmachines | Bottel Cap deksel maken injectie gietmachine |
|---|---|
| Injectiedruk | Mpa 148 |
| Dikte van de vorm | 180-470 mm |
| Tonnage van de ejector | 70KN |
| Uitwerperaantal | 5 stuks |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Het vastklemmen Kracht | 1700 KN |
|---|---|
| Injection weight | 527g (PET) |
| Ruimte tussen Verbindingsstang | 460*460mm |
| Mould thickness | 180~500mm |
| Drukcilinderslag | 435mm |