| Kunststof verwerkt | PP, PC, HUISDIER, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 360 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 270 |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 720 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 720 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 378 |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |
| Slag het Vormen Type | Slag het Vormen Machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 2 liter |
| Koelwaterdruk | 0.5 tot en met 0,6 mpa |
| Waterverbruik | 30 l/min |
| Vormlevensduur | > 2,000,000 Cycli |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 630 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 600 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 543 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 630 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 600 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 543 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 630 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 600 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 543 |