| Het vastklemmen kracht | 2300 KN |
|---|---|
| Injectiegewicht | 1006g (HUISDIER) |
| Ruimte tussen Verbindingsstang | 520*520mm |
| Vormdikte | 200~530mm |
| Drukcilinderslag | 475mm |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 720 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 720 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 378 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |
| Kunststof verwerkt | PP, ABS, PET, PPR, HDPE, polystyreen, PE, LDPE |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 554 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 55 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 200 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |