| Slag het Vormen Type | Slag het Vormen Machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 2 liter |
| Koelwaterdruk | 0.5 tot en met 0,6 mpa |
| Waterverbruik | 30 l/min |
| Vormlevensduur | > 2,000,000 Cycli |
| Halsdiameter (mm) | 140 MM. |
|---|---|
| Flessenvolume (ml) | 250 ml |
| Afmeting (L*W*H) | 3.8X1.5X3.2M |
| Marketing Type | Gewoon Product |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, Kunststof |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 20 mm |
| Flessenvolume (ml) | 800 ml |
| Toepassing | HUISDIERENfles, HUISDIERENkruiken |
| Merknaam | DAWSON |
| Max. Productvolume | 12L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | DSB80-12L |
| HS CODE | 8477301000 |
| Product | Huishoudenproduct, blazende vorm |
|---|---|
| Het vormleven | 250000-300000shots |
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Productnaam | I vorm van de liter de plastic slag, PP/PET/PE-van de de Flessenvorm van het Slagvoorvormen Vorm van |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Productmateriaal | Plastiek |
|---|---|
| Product | plastic injectievorm, blazende vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Plastic Injectievorm, Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Holte | De enige Holte/de Multiholte, één of meer, kiest/Familie uit |
| Agent | Hete Agent\ Koude Agent |