| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Geschikt materiaal | PE.PP,PVC,PS,PETG,SO Op |
|---|---|
| Maximaal volume | 200 ml/500 ml |
| Productiecapaciteit | 2000~2500 stuks/uur |
| Afmeting | 4.09x3.68x2.57(M) |
| Gewicht | 8.2t |
| Geschikt materiaal | PE.PP,PVC,PS,PETG,SO Op |
|---|---|
| Maximaal volume | 200 ml/500 ml |
| Productiecapaciteit | 2000~2500 stuks/uur |
| Afmeting | 4.09x3.68x2.57(M) |
| Gewicht | 8.2t |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Het vastklemmen Kracht | 270 Kn |
| Het verwarmen Streek | 4 aluminiumverwarmer |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| sutiable | 0~5L fles |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
|---|---|
| Waterdruk | 0.4-0.6mpa |
| Max Volume | 5L |
| Modelleer nr. | DSB80II |
| Koelmiddel | water |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| maximale volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Max.Product Volume | 5L |
|---|---|
| Plasticiserende omvormer | innovance |
| Klemkracht | 110 kN |
| Parison-controlesysteem | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Specificatie | ABLD100 |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |