| Station | Dubbel station |
|---|---|
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Max. productvolume | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Hydraulisch systeem | 68kn |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 20L |
| Automatisch ontknipperen | MET auto-Deflashing |
| Max Product Volume | 8 liter |
|---|---|
| Outputcapaciteit | 200pcs/h |
| Voorwaarde | Nieuw |
| schroefdiameter | 75mm |
| De uitvoerhaven | Shanghai |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |