| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Assortiment | 10~30L |
|---|---|
| Productiviteit | 45~60BPH |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |
| Post | Enige Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5.5 kW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5.5 kW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |