| Voltage | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | als orde |
| Toepassing | Fles, container |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Versnellingsbak, Motor, Pomp |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |