| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Postaantal | Dubbel of Enig |
|---|---|
| Machinegewicht | 5.5T |
| Voorwaarde | Nieuw |
| De uitvoerhaven | Shanghai |
| Macht (W) | 28.5kw |
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
|---|---|
| Gepersonaliseerd logo | - Ja, dat klopt. |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
| Mankracht vereist | exploitant 1~2 |
| ingenieursdienst | Ingenieurs kunnen naar de fabriek van de klant gaan voor installatietraining |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Modelleer nr. | DSB70II |
| Luchtdruk (MPa) | 0.8MPa |
|---|---|
| Output (kg/u) | 50 kg/u |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 11 kW |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 0,5 M ³ /Min |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 300L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Schroef diameter | 100mm |
| Naam | plastic haltermachine |
| Postaantal | Enkel |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Modelleer nr. | IBM65D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Max. Productvolume | 1L |
| Vormmateriaal | S136, P20, 4Cr13 |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 40 Ton |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Drukvat, Toestel, Pomp |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PC, ABS, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Output (kg/u) | 35 kg/u |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 2 m ³ /min |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |