| Vormholte & snijkanten | Roestvrij staal S136 |
|---|---|
| insnoeringsplaat | JAPAN materiële DC53, Thermische behandeling aan HRC62 |
| Het Deflashing van eenheid en maskermateriaal | Aluminiumlegering 6061# |
| Het Deflashing van randen | binnen uiterst klein gat voor de luchtkoelings flessen, verzeker het het deflashing stabieler en vlo |
| Het Deflashing van cilinder | allen gebruiken hoogte - de cilinder van kwaliteitstaiwan AIRTAC |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5L |
| Automatisch ontknipperen | MET auto-Deflashing |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 5-6 kW |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Uitvoercapaciteit | 180pcs/h |
| Schroef diameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Max. Productvolume | 5L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB70II |
| Modelleer nr. | IBM65D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Max. Productvolume | 1L |
| Vormmateriaal | S136, P20, 4Cr13 |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 40 Ton |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |