| Fles Volume ((ml) | 5000ml |
|---|---|
| Max. Fleshoogte (mm) | 400 mm |
| Automatisering | Automatisering |
| Marketingtype | Nieuw product 2020 |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 6 kW |
|---|---|
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 290 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /mi | 0,6 m ³ /min |
| Garantie | Één jaar |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Productmateriaal | Plastiek |
|---|---|
| Product | plastic injectievorm, blazende vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Plastic Injectievorm, Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Holte | De enige Holte/de Multiholte, één of meer, kiest/Familie uit |
| Agent | Hete Agent\ Koude Agent |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPA |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
|---|---|
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 14,1 kW |
| Output (kg/u) | 70 kg/u |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Het vastklemmen Kracht | 270 Kn |
| Het verwarmen Streek | 4 aluminiumverwarmer |