| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| garantie | 12 maanden |
| Verwerkt kunststof | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | nieuw |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 520 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 520 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 270 |
| Fles Volume ((ml) | 5000ml |
|---|---|
| Max. Fleshoogte (mm) | 400 mm |
| Automatisering | Automatisering |
| Marketingtype | Nieuw product 2020 |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| garantie | 12 maanden |
| Verwerkt kunststof | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | nieuw |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 520 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 520 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 270 |
| Max. Productvolume | 12L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | DSB80-12L |
| HS CODE | 8477301000 |
| Product | Huishoudenproduct, blazende vorm |
|---|---|
| Het vormleven | 250000-300000shots |
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Productnaam | I vorm van de liter de plastic slag, PP/PET/PE-van de de Flessenvorm van het Slagvoorvormen Vorm van |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Slag het Vormen Type | Slag het Vormen Machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 2 liter |
| Koelwaterdruk | 0.5 tot en met 0,6 mpa |
| Waterverbruik | 30 l/min |
| Vormlevensduur | > 2,000,000 Cycli |
| Halsdiameter (mm) | 140 MM. |
|---|---|
| Flessenvolume (ml) | 250 ml |
| Afmeting (L*W*H) | 3.8X1.5X3.2M |
| Marketing Type | Gewoon Product |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Max. Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 70 Kn |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Pneumatisch | Festo van Duitsland of SMC van Japan |
| Schakelaar | Schneider van Franch |