| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 630 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 600 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 543 |
| De kleur van de machineverschijning | klantgericht |
|---|---|
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
| Vereiste arbeidskrachten | 1~2 exploitant |
| De ingenieursdienst | De ingenieurs kunnen naar de fabriek gaan van de klant voor installatie opleiding |
| Werkende interfacetaal | Chinese, Engelse en andere talen indien nodig |
| Levertijd | 45-60 het werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | PET |
| Certificering | CE |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |
| Schroefdiameter | 40mm |
|---|---|
| Schroefsnelheid | 0-190RPM |
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Injectiedruk | 174Mpa |
| Max. Hydraulische Druk | 140Kg/cm |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 mm |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Gewicht (Kg) | 3500 kg |
| Merknaam | Dawson |
| Sollicitatie | PET-fles, pot, blikjes... |
|---|---|
| Blaasvormtype | spuitrekblazen |
| Spanning | Volgens het land van de klant |
| Voorwaarde | nieuw |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Kunststof verwerkt | PP, ABS, PET, PPR, HDPE, polystyreen, PE, LDPE |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 554 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 55 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 200 |
| Kunststof verwerkt | PP, PC, HUISDIER, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 360 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 270 |
| Kunststof verwerkt | PP, PC, ABS, HUISDIER, PVC, PPR, HDPE, PE, LDPE, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 570mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 570mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 295 |