| Verwerkt plastiek | HUISDIER, Kunststof |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 20 mm |
| De Daadwerkelijke Injectiehoeveelheid (PS) | 225g (ps)/8Oz |
| Toepassing | HUISDIERENfles, HUISDIERENkruiken |
| Schroefl/d Verhouding | 20.5:1 |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 460 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 460 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 527 |
| Het vastklemmen Kracht | 2300 KN |
|---|---|
| Injection weight | 1006g (PET) |
| Space between tie bar | 520*520mm |
| Mould thickness | 200~530mm |
| Drukcilinderslag | 475mm |
| Merknaam | Dawson |
|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Toepassing | FLES |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Classificatie van spuitgietmachines | Bottel Cap deksel maken injectie gietmachine |
|---|---|
| Injectiedruk | Mpa 148 |
| Dikte van de vorm | 180-470 mm |
| Tonnage van de ejector | 70KN |
| Uitwerperaantal | 5 stuks |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |