| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Schroefdiameter | 120mm |
|---|---|
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | enkel |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Geschikt productvolume | 100-250 L |
| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Toepassing | Trommel, Plaat, Vlotter, Wegversperringen, Medische Bedraad |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Vormslag | 5501350mm |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Vormslag | 5501350mm |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Specificatie | ABLD100 |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max. Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 360 PC/H |
| schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max. Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 70 Kn |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Pneumatisch | Festo van Duitsland of SMC van Japan |
| Schakelaar | Schneider van Franch |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |