| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Productnaam | Rolperperlen flessen injectie blaas gietmachine |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Modelleer nr. | IBM35D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Pneumatische Klepschakelaar | Valqua |
| Elektronische Heersers | Italië Gefran |
| Toepassing | Druppelaar, Geneeskundefles, Chemische Fles |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Voltage | Gespecificeerde klant |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Geschikt productvolume | 100-120L |
|---|---|
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 75KW |
| Vormslag | 5501350mm |