| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Toepassingen | 5ml aan de kleine plastic flessen van 1L |
|---|---|
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag |
| De kleur van de machineverschijning | 1~2 exploitant |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| garantie | 12 maanden |
| Verwerkt kunststof | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | nieuw |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50150mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Verwerkte kunststof | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | Nieuw |