| sutiable | 0~5L fles |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| sutiable | 0~5L fles |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Grootte | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Vorm | één holte |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Modelleer nr. | DSB70II |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Max Product Volume | 10 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 700 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Uitvoercapaciteit | 180pcs/h |
| Schroef diameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |