| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Toonzaalplaats | niets |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Verwerkt plastiek | PP/PE/PU/PC/PVC/PETG/HDPE/LDPE/ABS |
|---|---|
| Productnaam | Jerry Can Blow Molding Machine |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Blaasvormtype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Showroom Locatie | Geen |
| Waterstroom | 100l/min |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Geschikt productvolume | 100-250 L |
| Schroefdiameter | 120mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |