| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
|---|---|
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 14,1 kW |
| Output (kg/u) | 70 kg/u |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 pc/h |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De Macht van de schroefaandrijving | 18.5 kW |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen Kracht | kn 80 |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Het vastklemmen Kracht | 270 Kn |
| Het verwarmen Streek | 4 aluminiumverwarmer |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | ABLB90-30L |
| Max. Productvolume | 25L |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Toepassing | Druppelaar, Geneeskundefles, Chemische Fles |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Post | Drie in |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 1L |
| Sutiablemateriaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Productiecapaciteit | 400~450 PCS/H |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |