| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Assortiment | 10~30L |
|---|---|
| Productiviteit | 45~60BPH |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |
| Handelsmerk | Dawson |
|---|---|
| Auto-Deflashing | beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Post | Één Post of Post Twee |
| Max Volume | 5L |
| Luchtdruk (MPa) | 0.8MPa |
|---|---|
| Output (kg/u) | 50 kg/u |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 11 kW |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 0,5 M ³ /Min |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Product | Huishoudapparaat, blazende vorm |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Agent | Heet/koude |
| Holte | één of meer |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5L |
| Automatisch ontknipperen | MET auto-Deflashing |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
|---|---|
| Luchtvolume | 0,7 M3/Min |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80KN |
| Droge cyclus | 800 PC/H |
| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Toonzaalplaats | niets |
| Waterstroom | 100L/Min |