| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Voltage | 380V/50Hz/3phase zoals gebruikelijk |
| Plastic type | PP/PE, HUISDIER, PVC, PP, PE |
| Uitvoer (kg/h) | 100 Kg/u |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Spanning | 440V/415V/380V/220V |
| Waterstroom | 100l/min |
| Machinetype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Geschikt Product | 10-30L HDPE/PP Stapelbaar Jerry Can |
| Die head type | Accumulator type die head |
| Die head volume | 3.5L |
| Control System | Wisetech PLC for extrusion blow molding machine |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Vormmateriaal | S136, Aluminiumlegering 606 |
|---|---|
| Product | Huishoudapparaat, Voertuigvorm, plastic injectievorm, blazende vorm |
| Het gestalte geven van wijze | Plastic Injectievorm, Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Holte | Multiholte, één of meer |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Kunststof | PP, PS, PC, ABS |
|---|---|
| Product | Huishoudapparaat, blazende vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kleur | Aangepast |