| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Toepassing | Fles, container |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Gewicht | als orde |
| Garantie | 1 jaar |
| Kunststof verwerkt | PP, PC, HUISDIER, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | Peddel (-20 ~ 120 ℃) |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 360 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 270 |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Machine Name | Auto Bottle Neck Cutting Machine |
| Machine Specification | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Vormmateriaal | S50c/S136/Aluminium met Berylliumkoper |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Grootte | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 pc/h |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 18.5 kW |