| Kunststof verwerkt | PP, PC, ABS, HUISDIER, PVC, PPR, HDPE, PE, LDPE, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 460 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 460 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 138-196 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| sutiable | 0~5L fles |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 mm |
| Schroefl/d verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Max.product volume | 8 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 800 PC/H |
| Schroefdiameter | 75 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De aandrijvingsmacht van de oliepomp | 7,5 kW |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |