| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Toonzaalplaats | niets |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Modelleer nr. | IBM65D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Max. Productvolume | 1L |
| Vormmateriaal | S136, P20, 4Cr13 |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 40 Ton |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Max. Productvolume | 120L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |