| Max. productvolume | 30L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 300 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |
| Postaantal | Dubbel of Enig |
|---|---|
| Machinegewicht | 5.5T |
| Voorwaarde | Nieuw |
| De uitvoerhaven | Shanghai |
| Macht (W) | 28.5kw |
| TOEPASSING | fles, jerrycan, kruik, gallon |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | 4 gallonslag het Vormen Machine |
| Waterverbruik (l/min.) | 80 |
| Max. productvolume | 5L |
| Macht (kW) | 36 |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| ModelNo. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
| Schroefl/d verhouding | 28 L/D |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Specificatie | ABLD100 |
| Modelleer nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Parison Control systeem | M00G 200 punten |
|---|---|
| Microcomputerbesturingssysteem | WISETECH |
| Temperatuurregelaar | WISETECH |
| Hulprelais | Omron |
| Contactor | Schneider |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |