| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Vormgevingsmodus | blazende vorm |
|---|---|
| Productmateriaal | Metaal |
| Product | Huishoudelijk apparaat |
| Materiaal | 42CrMo |
| Ontwerpsoftware | Pro-e |
| Klemkracht | 600 kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 liter |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Stationsnummer | Enkel |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Schroefdiameter | 100mm |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Output van HDPE | 200Kg/h |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Verwerkt plastiek | PE, HUISDIER, PP, HDPE, PVC |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Vormslag | 5501350mm |
|---|---|
| HS CODE | 8477301000 |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Schroefdiameter | 100mm |