| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Max. productvolume | 1 gallon |
|---|---|
| Uit Gezette Capaciteit | 400~600pcs/h |
| Schroefdiameter | 45mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 10kw |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 2.6Kw |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, Motor, Pomp, Toestel, PLC, drukvat, Motor, Versnellingsbak |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |