| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420 mm ballen extrusie blaasvormmachine |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
|---|---|
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 18kW |
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 900 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 1.2 m ³ /min |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |