| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 180 PCS/uur |
| Schroefdiameter | 75 mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 22 kW |
| Uitvoer van HDPE | 100kg/h |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Toepassing | Kosmetische fles, medisch, pesticiden |
|---|---|
| Type | Volledig-auto, Injectieslag het Vormen |
| Naam | Automatische Blazende Machine, Hete de Injectieslag van de Verkoop Automatische Plastic Fles het Vor |
| Productnaam | Multi-layer benedenwaartse plastic de slag van de flesseninjectie het vormen machine |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS, PVC |