| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PE, HUISDIER, PP, HDPE, PVC |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Auto-Deflashing | met het Auto Deflashing |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Max Product Volume | 10 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 700 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 100-250 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 120mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Enkel |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |