| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Samenvatten | Hoogwaardig gelegeerd staal, middenvoeding |
| extrudermotor | Siemens-motor van 30 kW |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vorm | één holte |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| Max. Productvolume | 5L |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Max. Productvolume | 300 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 300 pc/h |
| Schroefdiameter | 120 mm |
| Schroefl/d verhouding | 33 |
| De macht van de schroefaandrijving | 132 kW |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5L |
| Automatisch ontknipperen | MET auto-Deflashing |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPA |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Schroefdiameter (mm) | 75 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Schroef verwarmingsvermogen (kW) | 7 kW |
| Matrijs Degel Grootte (Breedte) (mm) | 380 mm |
| Luchtdruk (Mpa) | 0,6 MPa |