| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| garantie | 12 maanden |
| Verwerkt kunststof | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | nieuw |
| Kan produceren | Plastic schoonheidsmiddelen, dagelijkse noodzaak, geneeskunde en voedsel verpakkingsflessen. |
|---|---|
| Voltage | Aangepast volgens klantenbehoeften |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Automatisch, Intelligent en hoog rendement |
| Lokale Ingenieur Service | Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama… enz. |
| Machinekleur & embleem | Aanpassing |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Sleutelwoorden | Automatische hogesnelheid |
|---|---|
| Gebruik | 200 ml~2000 ml Fles |
| Gebruik | Plasticflessen maken |
| Naam van het product | machine voor het maken van flessen met brede nek |
| Type machine | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
|---|---|
| Station | 50 mm |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Spanning | Aangepast volgens klantenbehoeften |
| Gemaakt in | China |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Sollicitatie | PET-fles, pot, blikjes... |
|---|---|
| Blaasvormtype | spuitrekblazen |
| Spanning | Volgens het land van de klant |
| Voorwaarde | nieuw |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Schroefdiameter | 40 mm |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) gewicht | 176 g |
| Het laden vat het verwarmen macht | 7,2 kW |
| Nr van het Verwarmen van Streek | 3 |
| Het vastklemmen kracht van injectievorm | 350 KN |
| Afmeting (L*W*H) | 3,8X1,5X3,2M |
|---|---|
| Klemkracht | 80kn |
| Automatisering | Volautomatisch |
| Gewicht (kg) | 5000KG |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |