| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Injectiesnelheid | 0-200mm/s |
| Verwarmingsvermogen | 7-15 kW |
| Injectievolume | 2-100 cm3 |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Max. Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 85 mm |
| Schroef L/D-verhouding | 24 L/D |
| Schroefaandrijfvermogen | 18,5 kW |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroef diameter | 75mm |
| Gegarandeerde tijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Schroefl/d verhouding | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Max.Hydraulic Druk | 140kg/Cm |
| Schroefslag | 190mm |
| Klemtonnage | 600KN |