| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| toepassing | 5ml aan de kleine plastic fles van 1000ml |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Injectieslag het Vormen |
| Kerncomponent | Versnellingsbak, Pomp, Toestel, Lager, Motor, Motor, PLC… |
| Geschikte materialen | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Geschikt voor | 5ml aan de kleine plastic kosmetische fles van 1000ml |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Injectieslag het Vormen |
| kunststoffen | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Lokale service | n: Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama |
| De kleur van de machineverschijning | Aanpassing |
| Productenvolume | Kleine plastic flessencontainers van 5ml to1L |
|---|---|
| Aangepast embleem | Embleem en machine de verschijningskleur kan worden aangepast |
| Hulpmateriaal | Wij helpen klanten om beroemde merk hulpmachines te kopen |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | Nieuw |