| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning |
|---|---|
| Productnaam | Slag het Vormen Machine |
| Geschikte fles | Drankfles |
| Sleutelwoorden | Automatische Huisdieren Blazende Machine |
| Type | Automatische botte-Blazende Machines |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Het vastklemmen kracht | 2300 KN |
|---|---|
| Injectiegewicht | 1006g (HUISDIER) |
| Ruimte tussen Verbindingsstang | 520*520mm |
| Vormdikte | 200~530mm |
| Drukcilinderslag | 475mm |
| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |
|---|---|
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije vervangstukken, Gebiedsinstallatio |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 200 g/s |
| Productmateriaal | Staal, Aluminium |
|---|---|
| Product | Blazende Vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Het vormleven | 250000-300000shots |
| Holte | Enige Holte/Multiholte |
| Halsdiameter (mm) | 140 MM. |
|---|---|
| Flessenvolume (ml) | 250 ml |
| Afmeting (L*W*H) | 3.8X1.5X3.2M |
| Marketing Type | Gewoon Product |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Injectiesnelheid | 0-200mm/s |
| Verwarmingsvermogen | 7-15 kW |
| Injectievolume | 2-100 cm3 |
| Max. Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 70 Kn |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Pneumatisch | Festo van Duitsland of SMC van Japan |
| Schakelaar | Schneider van Franch |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, Kunststof |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 20 mm |
| Flessenvolume (ml) | 800 ml |
| Toepassing | HUISDIERENfles, HUISDIERENkruiken |
| Merknaam | DAWSON |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |