| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | spuitgietmachine |
| Holte | Enkele holte\ Meerdere holtes |
| Schimmel leven | meer dan 1.000.000 keer |
| Productnaam | doppen, deksels, preforms, covers... |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Afmeting (L*W*H) | 3,8X1,5X3,2M |
|---|---|
| Klemkracht | 80kn |
| Automatisering | Volautomatisch |
| Gewicht (kg) | 5000KG |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Sollicitatie | PET-fles, pot, blikjes... |
|---|---|
| Blaasvormtype | spuitrekblazen |
| Spanning | Volgens het land van de klant |
| Voorwaarde | nieuw |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Kerncomponenten | Motor, PLC |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 80kn |
| Schroefdiameter | 40mm |
| Machinestest | Verstrekt |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter | 38 mm |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Max.Bottle Hoogte (mm) | 330 mm |
| Max.Bottle Diameter (mm) | 100 mm |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter | 38 MM. |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Max.Bottle Hoogte (mm) | 330 mm |
| Max.Bottle Diameter (mm) | 100 mm |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, Kunststof |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 20 mm |
| De Daadwerkelijke Injectiehoeveelheid (PS) | 225g (ps)/8Oz |
| Toepassing | HUISDIERENfles, HUISDIERENkruiken |
| Schroefl/d Verhouding | 20.5:1 |
| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| maximum producthoogte | 50200mm |
| Max Product Volume | 50-1000ml |
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Model | Eenstapige injectieblaasvormmachine |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Max.Bottle Hoogte | 140 mm |
| Max.Bottle Diameter | 300 mm |
| Flessenvolume | 250 ml |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |