| Levertijd | 45-60 het werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | PET |
| Certificering | CE |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 mm |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Toepassing | Plastic Fles, HUISDIERENflessen |
| Merknaam | Dawson |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Fles Volume ((ml) | 5000ml |
|---|---|
| Max. Fleshoogte (mm) | 400 mm |
| Automatisering | Automatisering |
| Marketingtype | Nieuw product 2020 |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
| Max. Productvolume | 12L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | DSB80-12L |
| HS CODE | 8477301000 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Toepassing | FLES |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Levertijd | 45-60 het werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | ISBM |
| Certificering | CE |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| Vormontwerp | Volgens Klant ′ s Requirments |
| Vormwijziging | Volgens Klanten′ s Terugkoppeling |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| aangepast | aangepast |