| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Kleuterschoolbed |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS code | 8477301000 |
| ModelNo. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Film Verpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS Code | 8477301000 |
| ModelNo. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Handelsmerk | DAWSON |
| HS Code | 8477301000 |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, Aangepaste 380v, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Toepassing | fles |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Sleutelwoorden | Automatische hogesnelheid |
|---|---|
| Gebruik | 200 ml~2000 ml Fles |
| Gebruik | Plasticflessen maken |
| Naam van het product | machine voor het maken van flessen met brede nek |
| Type machine | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Producten | Plastic schoonheidsmiddelen, de dagelijkse flessen van de noodzaakshampoo. |
|---|---|
| Hol deelvolume | 5ml aan 1L |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Toepassingen | 5ml aan de kleine plastic flessen van 1L |
|---|---|
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag |
| Kerncomponenten | Versnellingsbak, drukvat, Pomp, Toestel, Lager, Motor, Motor, PLC… |
| Verwerkt plastiek | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Vereiste arbeidskrachten | 1~2 exploitant |