| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Verwerkte kunststof | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Productnaam | Rolperperlen flessen injectie blaas gietmachine |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Productenvolume | Kleine plastic flessencontainers van 5ml to1L |
|---|---|
| Aangepast embleem | Embleem en machine de verschijningskleur kan worden aangepast |
| Hulpmateriaal | Wij helpen klanten om beroemde merk hulpmachines te kopen |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Toepassingen | 5ml aan de kleine plastic flessen van 1L |
|---|---|
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag |
| De kleur van de machineverschijning | 1~2 exploitant |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| garantie | 12 maanden |
| Verwerkt kunststof | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | nieuw |
| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| maximum producthoogte | 50200mm |
| Max Product Volume | 50-1000ml |
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Model | Eenstapige injectieblaasvormmachine |
| Sleutelwoorden | Automatische hogesnelheid |
|---|---|
| Gebruik | 200 ml~2000 ml Fles |
| Gebruik | Plasticflessen maken |
| Naam van het product | machine voor het maken van flessen met brede nek |
| Type machine | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Sleutelwoorden | Automatische hogesnelheid |
|---|---|
| Gebruik | 200 ml~2000 ml Fles |
| Gebruik | Plasticflessen maken |
| Naam van het product | machine voor het maken van flessen met brede nek |
| Type machine | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |