| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| ModelNo. | BSM65 |
|---|---|
| POST | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5.5 kW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5.5 kW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Uitvoercapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Vormmateriaal | S50c/S136/Aluminium met Berylliumkoper |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Waterstroom | 100L/Min |