| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Max. productvolume | 1 gallon |
|---|---|
| Uit Gezette Capaciteit | 400~600pcs/h |
| Schroefdiameter | 45mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 10kw |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 2.6Kw |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Max.Product Volume | 5L |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| Klemkracht | 110 kN |
| Verwarmingszone | 3 |
| Verwarmingsvermogen | 13.8kw |
| Max.Product Volume | 5L |
|---|---|
| Plasticiserende omvormer | innovance |
| Klemkracht | 110 kN |
| Parison-controlesysteem | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |