| Toepassingen | Jerry Cans, Flessen, Gallons |
|---|---|
| Max Product Volume | 15L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, LDPE, PVC, PC, PS |
| Postaantal | Dubbele Post |
| Facultatieve laag | Veelvoudige Beschikbare Laag |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Max. Productvolume | 30L |
|---|---|
| Meer Toepassing | Plastic Olietrommels, Containers, Jerry Cans, Vaten |
| Uitdrijvingstype | Accumulatietype |
| Parisoncontrole | Moog 100 Punten |
| Hydraulische Motor | Servomotor |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Versnellingsbak, Motor, Pomp |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Het vastklemmen Kracht | 270 Kn |
| Het verwarmen Streek | 4 aluminiumverwarmer |
| Model-NR. | ABLB90 |
|---|---|
| station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5,5 kW |
| Hoofdverwarmingsvermogen | 5,7 kW |
| Handelsmerk | Dawson |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Model-NR. | DSB80-30L |
|---|---|
| station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5,5 kW |
| Hoofdverwarmingsvermogen | 5,7 kW |
| Handelsmerk | Dawson |